Ruorissa pitkäaikaisen kokemuksen omaavat ammattilaiset

Heikki Leed

Myyntipäällikkö
Voimalaitokset - LDM, Mpower, Pruss

+358 40 572 5207
heikki.leed@finkova.fi

Miika Turtia

Myynnin tekninen tuki
Baker Hughes Masoneilan

+358 50 556 8857
miika.turtia@finkova.fi

Henrik Skytén

Myynnin tekninen tuki
Baker Hughes Consolidated

+358 50 535 5995
henrik.skyten@finkova.fi

Mikko Kalliomäki

Myynti- ja markkinointijohtaja
Argus ja Baker Hughes

+358 50 560 5733
mikko.kalliomaki@finkova.fi

Jussi Nykänen

Myyntipäällikkö
Kattilarakentajat - Venttiilit ja Fossil Power Systems

+358 50 475 9366
jussi.nykanen@finkova.fi

Anssi Lahti

Toimitusjohtaja


+358 400 461 451
anssi.lahti@finkova.fi

Juha Ahlfors

Tekninen päällikkö
Huoltopalvelut

+358 50 371 1112
juha.ahlfors@finkova.fi

Katri Laakso

Myyntiassistentti


+358 50 400 7954
katri.laakso@finkova.fi

Silja Pohjolainen

Myyntiassistentti


+358 40 821 5783
silja.pohjolainen@finkova.fi

Finkova Oy, Sinikellontie 10B, 01300 Vantaa

Phone: +358 10 229 1570, Fax: +358 10 229 1579
finkova@finkova.fi

Y-tunnus 2352549-1
NORDEA IBAN FI70 1745 3000 1294 54