Ruorissa pitkäaikaisen kokemuksen omaavat ammattilaiset

Heikki Leed

Myyntipäällikkö – Voimalaitokset – LDM, Mpower, Pruss -tuotteet

+358 40 572 5207
heikki.leed@finkova.fi

Mikko Kalliomäki

Tuotepäällikkö – Argus ja BHGE Masoneilan

+358 50 560 5733
mikko.kalliomaki@finkova.fi

Jussi Mäkinen

Myynti-insinööri – BHGE Consolidated ja Masoneilan -tuotteet

+358 50 310 1440
jussi.makinen@finkova.fi

Jussi Nykänen

Myyntipäällikkö – Kattilarakentajat

+358 50 475 9366
jussi.nykanen@finkova.fi

Anssi Lahti

Toimitusjohtaja

+358 400 461 451
anssi.lahti@finkova.fi

Stefan Henriksson

Myyntijohtaja – HH Valves, BHGE Consolidated Fossil Power Systems

+358 50 5252 401
stefan.henriksson@finkova.fi

Katri Laakso

Myyntiassistentti

+358 50 400 7954
katri.laakso@finkova.fi

Silja Aakko

Myyntiassistentti

+358 10 229 1570
silja.aakko@finkova.fi

Suvi Räsänen

Myyntiassistentti

+358 10 229 1570
suvi.rasanen@finkova.fi

Finkova Oy, Sinikellontie 10B, 01300 Vantaa

Phone: +358 10 229 1570, Fax: +358 10 229 1579
finkova@finkova.fi

Y-tunnus 2352549-1
NORDEA IBAN FI70 1745 3000 1294 54