Ruorissa pitkäaikaisen kokemuksen omaavat ammattilaiset

Heikki Leed

Myyntipäällikkö
Voimalaitokset - LDM, Mpower, Pruss

+358 40 572 5207
heikki.leed@finkova.fi

Mikko Kalliomäki

Myynti- ja markkinointijohtaja
Argus ja BHGE Masoneilan

+358 50 560 5733
mikko.kalliomaki@finkova.fi

Kimmo Koskinen

Myynti-insinööri

+358 50 5511 002
kimmo.koskinen@finkova.fi

Jussi Nykänen

Myyntipäällikkö
Kattilarakentajat - Venttiilit ja Fossil Power Systems pinnanmittauslaitteet

+358 50 475 9366
jussi.nykanen@finkova.fi

Anssi Lahti

Toimitusjohtaja

+358 400 461 451
anssi.lahti@finkova.fi

Stefan Henriksson

Myynti
Sonflow levylämmönsiirtimet

+358 50 525 2401
stefan.henriksson@finkova.fi

Katri Laakso

Myyntiassistentti

+358 50 400 7954
katri.laakso@finkova.fi

Silja Pohjolainen

Myyntiassistentti

+358 40 821 5783
silja.pohjolainen@finkova.fi


Finkova Oy, Sinikellontie 10B, 01300 Vantaa

Phone: +358 10 229 1570, Fax: +358 10 229 1579
finkova@finkova.fi

Y-tunnus 2352549-1
NORDEA IBAN FI70 1745 3000 1294 54